Translate

8 marca 2015

Dzień Kobiet ...

mj | 18:04
Dziś, w Dniu Kobiet moi cudowni panowie (mąż i syn) wręczyli mi - skądinąd moje ulubione - tulipany i... po obiedzie poszli spać, zostawiając mi wielkodusznie cały zlew naczyń do zmywania. 

Być kobietą... to brzmi dumnie :)))

Oczywiście, żartuję sobie trochę, bo przecież nie czuję się uciemiężona  :)

Tak to jest z tymi "międzynarodowymi" świętami. Mają zwolenników i przeciwników. Pierwsi grzmią, że... szacunek się należy!!! Ci drudzy natomiast mają wymówkę i usprawiedliwienie na okoliczność, że nie muszą nic robić :) 


Kwiaty w Dzień Kobiet... niby puste gesty, ale jak miło, gdy nasi mężczyźni - uznają święto, czy nie - czują się w obowiązku i... w efekcie lądują w tej pierwszej grupie :))


A ja mam jeszcze dodatkowy bonusik z tej sytuacji :) 
Moi panowie dogadali się i zorganizowali w jakiejś sprawie bez mojego udziału, a rzadko im się to zdarza :))) Może to niewielka pociecha, ale... dobrze rokuje :))
Bardzo dziękuję Panowie :)))
4 komentarze:

 1. Tulipany piękne i chyba niezwykle popularne w tym dniu...panowie chyba też je lubią:) Ja również zostałam obdarzona tym pięknym kwieciem i jestem bardzo z tego powodu szczęśliwa:))) Wszystkiego dobrego Moja Droga i trzymajmy się razem bo w kobietach jest moc !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję :)) A z tulipanami... chcę wierzyć, że panowie też je lubią, a nie kupują bo są na tzw. podorędziu ;)) Chyba jestem trochę niesprawiedliwa, ale - umówmy się - mam święto ;) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. przepiękne tulipanki : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda? Dziękuję i zapraszam ponownie :)

   Usuń

Jakiś komentarz?... Zachęcam :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Wariacje wokół stołu ... © 2013. All Rights Reserved | Powered by-Blogger

Distributed By-Blogspot Templates | Designed by-Windroidclub