Translate

O blogu

mj | 00:34
Witam.

Mam na imię Małgorzata. Mieszkam w Warszawie. Zawodowo związana jestem z poważną instytucją, ale cechują mnie ... artystyczna dusza, optymizm i pogoda ducha.

Witam na moim blogu :)

Wybierając stół jako motyw przewodni bloga, myślałam o stole i szeroko rozumianym obszarze wokół niego - mam nadzieję dawać tu upust temu, co mi w duszy gra :)

Swoje blogowanie zaczęłam od posta W życiu najważniejsze są stół i ... , który mniej więcej oddaje ducha tego bloga. Dekorowanie stołu daje mi dużo satysfakcji, stąd ten wątek na blogu. Jestem osobą z tzw. zdolnościami manualnymi i czasami "daję się ponieść", o tym - w zakładce DIY. Refleksyjna strona mojej duszy ma swoje miejsce w Rozważaniach przy stole.

Prowadzenie bloga traktuję jako formę spędzania wolnego czasu. Wszystko, co publikuję jest moim punktem widzenia, wynikającym z tego, co myślę, czuję i ... co ja uważam za ładne i słuszne. 

Zapraszam... do mojego stołu :)

A jeśli zechcesz podzielić się refleksją na temat tego, co tu przeczytasz lub obejrzysz albo skontaktować się ze mną w innej sprawie - komentuj albo pisz na mjurczen@gmail.com 


mj :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jakiś komentarz?... Zachęcam :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Wariacje wokół stołu ... © 2013. All Rights Reserved | Powered by-Blogger

Distributed By-Blogspot Templates | Designed by-Windroidclub