Translate

10 lutego 2015

Słodkie serce na stole...

mj | 21:53
Walentynki tuż tuż...

Po postach Serce na stole... mimo wszystko o dekoracji stołu na Walentynki i Przez żołądek do serca... o potrawach w kształcie serduszek, dziś... coś na deser.

Nie będę się rozwodzić. 
Wystarczy popatrzeć i... czerpać inspiracje :)

A zainteresowanych zapewniam, że tych kilka przykładów to tylko "zaczepka"...

__________________
Jeżeli znajdujesz tu swoje zdjęcie i masz zastrzeżenia co do jego wykorzystania - uprzejmie proszę o kontakt: mjurczen@gmail.com (zdjęcie zostanie bezzwłocznie usunięte). Źródła fotografii w kolejności umieszczenia (od góry): 1- mybakingaddiction.com;   2 - lejardindelildelle.tumblr.com; 3 - stylemepretty.com; 4 - juliausher.com ; 5, 9 - ameriblog.net; 6 - berries.com; 7 - recipes.soudersstudios.com; 8 - glorioustreats.com; 10 - softbeauty.tumblr.com; 11 - shabbyinlove.blogspot.com; 12 - countryliving.com; 13 - tess-rhodes.tumblr.com; 14 - flickr.com; 15 - happydayout.tumblr.com; 16 - hispabodas.com; 17 - parents.com; 18 - dobla.com; 19 - zuckerzimtundliebe.wordpress.com; 20 - matkonation.com


4 komentarze:

 1. Dwie pierwsze słodkości, mniam :)

  http://herecomesmaddie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda? Mnie też bardzo podobają się kostki lodu z kuleczkami granatu :) Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :)

   Usuń
 2. Piękne !!! Niektóre to wręcz małe dzieła sztuki:))) Jak tu nie lubić walentynek...
  Pozdrawiam:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Co do Walentynek... ja niespecjalnie je "uważam", ale takie serducha to przy każdej okazji, a i bez okazji... są świetne :) Dziękuję za odwiedziny i ... pozdrawiam urodzinowo :)))

   Usuń

Jakiś komentarz?... Zachęcam :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Wariacje wokół stołu ... © 2013. All Rights Reserved | Powered by-Blogger

Distributed By-Blogspot Templates | Designed by-Windroidclub