Translate

22 listopada 2015

Dziś na moim stole... namiastka jesieni.

mj | 19:56
Dziś na moim stole... namiastka jesieni.

Mam w tym roku dość ograniczone możliwości korzystania ze spacerów po lesie, które zazwyczaj pozwalają mi raczyć się urokami tej pięknej pory roku. Każdego roku na moim stole, na półkach, na komodzie... pełno jest "jesiennych darów lasu", które pasjami ściągam do domu.

Pamiętam, w zeszłym roku spacery po lesie dawały mi wielkie wytchnienie, gdy moja głowa była zajęta baaardzo trudnymi sprawami. O jednym z nich pisałam tu
Las zawsze mnie zachwycał, uspokajał i nastrajał optymistycznie :)  

Tej jesieni stan mojej nogi nie pozwala mi na dłuższe wędrówki, ale nic straconego. W moim wazonie wylądowała gałązka z drzewa przed oknem. Jesień wszędzie tak samo piękna :) Udało mi się jeszcze złapać namiastkę jej piękniejszej, kolorowej odsłony, bo powoli... poddaje się szarudze.


4 komentarze:

 1. U mnie już drzewa w większości gołe, ale powiem szczerze, że moim zdaniem i ten rysunek pustych, czarnych gałęzi na tle nieba wygląda wspaniale. Każda pora roku ma swoje wspaniałe obrazy :)
  Żywych listków już nie ma, ale wazon u mnie zapełniają wysuszone liście dębu :)) Twój bukiet jeszcze taki świeży i kolorowy , śliczny :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taaak, też tak uważam... każda pora roku ma swoje walory. Trzeba je tylko dostrzegać :)
   Dzięki za odwiedziny. Pozdrawiam jesiennie :)

   Usuń
 2. Piękna ta Twoja namiastka jesieni...a w prostocie siła:)
  Pozdrawiam serdecznie i zdrówka życzę, aby noga jak najszybciej wróciła do formy i abyś mogła chodzić na jak najdłuższe spacery:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję :) pozdrawiam... już przedświątecznie ;)

  OdpowiedzUsuń

Jakiś komentarz?... Zachęcam :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Wariacje wokół stołu ... © 2013. All Rights Reserved | Powered by-Blogger

Distributed By-Blogspot Templates | Designed by-Windroidclub